SSS

Neden Ödev Tez Hazırla ekibi?

Çünkü; 10 yılı aşkın süredir, 100’lerce öğrencinin, dil, zorluk/kolaylık, kapsam, ücret farkı gözetmeksizin ödev, tez, makale, essay, çeviri, spss analiz, proje çalışmalarını, %100 memnuniyet garantisiyle ve 5 temel ilkemiz (gizlilik, özgünlük, tam zamanında teslim, teslim süreci sonrası da destek, uygun fiyat) çerçevesinde yerine getiriyoruz.

Çalışmalarınızı, alanında uzman, Türkiye’nin sayılı üniversitelerinde kürsüleri olan hocalarımız vasıtasıyla yapıyoruz. Dolayısıyla, nokta atışı sağlamak için biz…

Gizliliğimizi ne şekilde sağlıyorsunuz?

Bireysel bilgilerinizin, verilerinizin, hiçbir şekilde danışman hocaya iletilmemesini garanti ediyoruz. Ödevleriniz, sizin eğitim görmekte olduğunuz üniversite bünyesindeki hocalarımıza asla yönlendirilmez.

Süreç ne şekilde işliyor?

Ödevinize başlamak için, sizden detayları alırız, geniş bir literatür taraması yapar ve bir outline taslak oluştururuz. Bu taslağı size göndeririz, danışman hocanızdan da onayınızı aldıktan sonra çalışmamız başlar ve teslim sözü verilen tarihte, hatta çoğu zaman bu tarihten de önce size teslimatı sağlarız.

Çalışmanızın hızı, biraz da sizin bize doğru bilgileri vermenize bağlıdır. Bağlı olduğunuz enstitüye ait “tez yazım klavuzu” nun çalışmaya başlanırken verilmesi, teslimatın çok sıkışık bir zaman dilimi içerisinde olmaması, ödemelerin zamanında yapılması ve bunun gibi etmenler, çalışmanızı tam manasıyla doğru, eksiksiz ve vaktinde almanız için son derece önemlidir.

Sunduğunuz Hizmetler Nelerdir?

10 yılı aşkın süredir, ödev, tez, makale, essay, spss analiz, tez düzenleme, çeviri konularında, her seviyede(lisans, yüksek lisans, doktora, master, mba) hizmet vermekteyiz.

 


Arşivler