Tez Düzenleme

TEZ DÜZENLEME

Lisans ve yüksek lisans düzeyindeki öğrencilerin en çok talep ettikleri hizmetlerden birisi de tez düzenleme hizmetidir. Lisans, yüksek lisans yahut doktora/master seviyesindeki öğrenciler, tezlerini bir noktaya kadar getirmiş olsalar da, zamanın daralması, danışmanın baskıları veya bunun gibi bir takım sebepler dolayısıyla tez düzenletme yoluna gidebilmektedirler. Bu durumda “ÖDEV TEZ HAZIRLA” ekibi olarak devreye girer ve öğrencilerin tezlerini düzenleyerek, onları hem bir külfetten hem de bir stresten kurtarmış oluruz.

Süreç şu şekilde işlemektedir;

1-Öğrenci, yetiştiremediği tezi bize ulaştırır

2-Biz, uygun hocalarımız vasıtasıyla tezi analiz ederiz.

3-Öğrenciye geri dönüş sağlanır, yapılacaklar kendisine anlatılarak, tezin düzenlenme yoğunluğuna göre ücretlendirme yapılır

4-Öğrenciden, öğrencisi olduğu enstitünün tez yazım klavuzu istenir.

5-Tez düzenleme işlemi yapılır ve tez öğrenciye eksiksiz bir biçimde teslim edilir.

Tez düzenleme işinde farklı iki durum söz konusudur. Bunlar;

  1. Başlanmış ve yarım şekilde duran tezlerin düzenlenmesi.
  2. Sonlanan ve kontrolü veya klavuza göre düzenlenmesi istenen tezler

Bu iki guruptaki tezler için de, etkin bir düzenlemeyle, hızlı ve eksiksiz bir şekilde teziniz size teslim edilir. Siz de başladığınız, bir seviyeye getirdiğiniz tezinizi bize ulaştırarak tez düzenleme akademik desteğini bizden talep edebilirsiniz.

İçeriği düzgün olan tezlerin, şekil yönünden düzenlenmesinde; sayfa ayarlamaları, dipnot uyarlaması, yazı fontlarının ayarlanması, kenar boşluklarının ayarlanması şeklinde çalışmalar yapılmaktadır.

Biz de sizler için;

Lisans tez düzenlemesi, yüksek lisans tez düzenlemesi, master tez düzenlemesi, doktora tez düzenlemesi işlemleri yapmaktayız.

Tez düzenleme ücretlendirmesinde, tezinizin mevcut durumu göz önüne alınır. Yapılacak işlerin yoğunluğuna göre size bir fiyat verilir. Anlaşılması durumunda da teziniz düzenleme işlemine tabi tutularak size eksiksiz iade edilir. Tez düzenleme işleminden sonra, yeni bir düzenleme ihtiyacı ya da gözden kaçan bir durum olması halinde, size sınırsız sayıda tezinizi geri gönderme ve yeniden düzenlettirme olanağı sağlarız. Bizler için mühim olan sizin memnuniyetinizdir.

Bunun yanında, içerik ve intihal düzenlemesi talepleriyle de karşılaşılabilinmektedir. Bu tarz taleplerde, tezleriniz içerisindeki düşük cümleler, hatalı cümleler, yahut kopyala yapıştır şekilde yazılmış bölümler, titizlikle düzenlenerek size eksiksiz gönderilir.

Tez düzenlemede, sayfa yapısının düzenlenmesi, yazım, imla kurallarının uygulanması, boşlukların ayarlanması, karakter boyutlarının düzenlenmesi ve buna benzer hususlar, bize ulaştırdığınız yönergeye de uygun bir biçimde düzenlenmektedir.

Tezlerinizi içerik yahut şekil yönünden düzenletmek için siz de, telefonla arayarak, mail atarak ya da sitemizdeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.


Arşivler