SPSS Analiz

SPSS ANALİZ

SPSS Analiz ödevimi yaptırmak ve yorumlatmak istiyorum diyorsanız, “ÖDEV TEZ HAZIRLA” ekibi analistleri, sizlere yardım için bir tık uzağınızda duruyor.

Spss anket analiz yapmakta olan ekibimizin 10 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe, birikim ve bilgi, analizinizin en doğru şekilde yapılmasını ve yorumlanmasını sağlayacaktır. 10 yılı aşkın süredir, pek çok öğrencinin olumlu referanslarıyla, giderek daha da güçlenen çalışma ekibimizin, Türkiye’nin en iyi analiz ekibi olduğu konusunda iddialıyız. Tamamı istatistik, ekonometri bölüm hocalarından, yahut tecrübeli analistlerden oluşan ekibimizden spss analiz konusunda destek almak için siz de telefonla arayarak, mail atarak yahut form doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öte yandan, spss çalışmalarının anketlerini de hazırlayabilmekteyiz. Verilerin girilmesinden önce anketin hazırlanması ve gönderilmesi gereklidir. Eğer anketi de yaptırmak istiyorsanız, bu konuda da elimizden gelen bütün desteği sağlamaktayız. Yani isterseniz anketiniz de dahil olmak üzere tüm çalışmayı, isterseniz sadece anket veri giriş ve yorumlamalarınızı yapabiliriz. Geniş ekibimizle iddialıyız.

Anket sonuçlarının bize ulaşmasından ya da anketi bizim yapmamız durumunda, verilerin elimize geçmesinden hemen sonra, spss anket veri girişleri yapılır. Spss data girişleriniz yapıldıktan sonra, ödeviniz kusursuz bir şekilde size teslim edilir. Bütün süreç gidişatından bilginiz olur ve analizleriniz en doğru şekilde yapılarak çalışmanız kusursuz biçimde size teslim edilir.


Arşivler