Proje

PROJE

Her seviyedeki öğrencilere proje ödevlerinde destek vermekteyiz. 10 yılı aşkın süredir yürüttüğümüz faaliyetler neticesinde, çok geniş bir sahada, tür ya da tarz ayırmaksızın proje ödevlerinizi eksiksiz ve uygun bir şekilde yapmaktayız.

PROJE ÖDEVİ NEDİR?

Proje ödev, genel olarak periyodik şekilde öğrencilerin yapmaları için verilmektedir. Vadesi fazla olan projelerin, ders geçme konusunda öğrencilere verdiği katkı son derece fazladır.

İletişim formumuzdan, mail adresimizden ya da telefon numaramızdan bize ulaşarak, projeniz hakkında ince detaylara varana kadar bilgilendirmek suretiyle, kusursuz şekilde proje ödevlerinizi teslim alabilirsiniz.

Projeye dair taslak çalışmayı, kısa vadede hazırlayarak öğrenciden ve öğrencinin isteği doğrultusunda onun danışman hocasından onay alındıktan sonra, projeye başlanır. Onay alınamaması durumunda, onay alınana kadar proje taslağında gereken düzenlemeler yapılır.

10 yılı aşkın süredir edindiğimiz geniş tecrübe ve birikimle projelerinizi, alanına, konusuna, içeriğine bakmaksızın, eksiksiz bir şekilde teslim etme, teslim sürecinden sonra da yanınızda olma garantisi veriyoruz.

Her konunun, her alanın, her türde ödevin yapım aşaması ve metodu farklıdır. Projeleriniz, proje metotlarına uygun bir biçimde hazırlıyoruz.

Proje hazırlatmak isteyen üniversite öğrencilerine projelerini en kısa zaman içinde teslim ediyoruz. Projeye dair derste edindikleri içeriğin, notların yahut ders hocasının yaklaşımlarının bize bildirilmesi, tez/proje yazım klavuzunun bize ulaştırılması, projelerin eksiksiz ve istenildiği şekilde olması açısından son derece önemli bir süreci ifade etmektedir.

Yaptığımız projeler, basit, bilimsellik içeren, yüksek lisans, sosyal projeler olarak sınıflandırılabilir.

Yüksek lisans proje ödevlerinin eksiksiz yapılması, proje konusunun, proje detaylarının, projelenin teslim edileceği tarihin, proje sayfa sayısının doğru bildirilmesi ile mümkün olabilmektedir. Lütfen iletişim formundan, mail adresinden yahut telefondan irtibata geçerek, bizlere projenin içeriğiyle ilgili doğru bilgileri verin. Olası aksilikler durumunda, projenizi sınırsız sayıda geri gönderip düzeltme yaptırabilirsiniz.

Projelerde Konu

Bilgisayar, muhasebe, elektronik, matlabistatistik, sosyoloji, psikoloji, hukuk, fizik, kimya, biyoloji, sağlık bilimleri vs. derslerde projelerinizi eksiksiz yapabiliriz. Sadece aramanız, mail atmanız yahut formu doldurarak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.


Arşivler