Ödev

ÖDEV

Ödev Tez Hazırla danışmanlık ekibi olarak, lisans, yüksek lisans, mba, master, doktora ödevlerinizi, sizden gelen talepler doğrultusunda eksiksiz tamamlıyoruz.

Ödevinizin konusu hususunda, hiçbir sınırlama koymadan, fakültenizin / bölümünüzün ne olduğuna bakılmaksızın, hizmetimizi eksiksiz ve amaca uygun şekilde yerine getirme gayretinde 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.

Sistemimiz, ödevinizin geniş kadromuz içerisindeki doğru hocaya yönlendirilmesi ile başlar. Daha sonra ödev konusunun seçiminin yahut bildirilmesi işi gerçekleştirilir. Bunun da akabinde, size bir taslak göndermemiz ve sizin de danışman hocanızla görüşerek yahut kendi fikrinizce bu taslağı onaylamanız sayesinde devam eder. Ödeviniz konusundaki bütün gelişmeleri yakından takip edebilmeniz için, 7 gün 24 saat kesintisiz iletişim olanağımız ve ödevinizin bitmiş olan kısmı kadarını size gönderme hizmetimizle de süreci sorunsuz olarak tamamlama garantisi veriyoruz. Ödeviniz size teslim edildikten sonra da sınırsız olarak ödevinizi geri gönderebilir, istediğiniz düzenlemeleri ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Yaptığımız 1000’i aşkın ödev içerisinde, üstesinden gelemediğimiz yahut süreç sonunda negatif geri dönüş aldığımız hiçbir ödev olmadı, iddialıyız!!. Mümkün olan zaman dilimleri içerisinde, mümkün olan en yüksek kalitede ödevlerinizi yapıyoruz.

Ödevinizin niteliğine ve teslim tarihinin yakınlığına göre fiyatlandırmamızda değişiklikler olabilmektedir. Lütfen ödevinizle ilgili, formumuzu doldurarak, telefonla arayarak ya da mail yoluyla bizimle iletişime geçin.

30 kişilik uzman kadromuzun içerisinde; Ortadoğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ), İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ), Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi öğretim görevlilerimiz ya da bu üniversitelerden mezun öğrencilerimiz vardır. Çalışmalarınız bir hocanın inceleme titizliğinde, yine bir hoca eliyle yapılmaktadır.

Hocalarımız, kaynak yetersizliği durumlarında sizlere danışabilmekte, ödevinizi en iyi şekilde yapabilmek adına sürekli olarak sizinle irtibatta kalma yoluna gitmektedirler. Amacımız, danışman hocanızın ödevi istediği şekilde size yardımcı olabilmek, sizi zor durumda asla bırakmamak, memnuniyetinizin en yüksek seviyelerde olmasını sağlamaktır. Bu nedenle ödevin formatı hususu da bizim için oldukça önemlidir. Ödevleriniz, güncel  tez yazım klavuzunuz uyarınca düzenlenir ve eksiksiz olarak teslim edilir. Bu nedenle ödevinizle beraber, tez yazım klavuzunuzu da bize iletmeniz, ödevinizin tek seferde pürüssüz olarak yapılabilmesi açısından oldukça önemlidir.


Arşivler