İletişim Bilgileriniz Ve Çalışmalarınızı Gönderin Hemen Cevap verelim 
  •   iletisim@odevtezhazirla.com
  •   (0505) 754-0507
  •   /  

 

Blog

Tez Yazdırmak İstiyorum

Bitirme Tezini Uzmanlarına Bırakın

 

Bitirme tezi konusunda yardım bulamadıysanız, tez yazdırmak istiyorum diyerek bizi arayabilirsiniz. Uzman ekiplerimizin tez hazırlama hizmeti seçeneklerinden faydalanmanız için en elimizden geleni yapmaktayız.

Etkili bir tez hazırla işlemi için, bu işin uzmanları ile durumu görüşmeniz daha iyi olur. Tez yazım işi, üniversiteyi bitirme aşamasında verilen bir iştir. Bu iş, araştırma, araştırdıklarını sıraya koyma ve tez kurallarına göre bunu bilgisayara dökme, şeklinde sınıflandırılabilir. Word programını en iyi şekilde bilen elemanlarımız, kısa zamanda yazılarını teslim edebilmektedir. On parmak daktilo bilen elemanlarımız, en zor yazıları kısa zamanda yazmaktadır. Grafik, resim, denklem ve daha birçok ekleme işlemleri için gerekli programları en iyi şekilde kullanmaktadırlar. Teziniz için gerekli olan ciltleme işlemi de en kısa zamanda teslim edilmektedir.

Tez işlerinde tez yazdırma ücretleri, tezin basitlikten zora doğru sınıflandırılmasıyla ortaya çıkmaktadır. Yani, bir düz yazının ücretlendirilmesi daha ucuz olacaktır. Ancak yazı edebi bir dille veya Osmanlıca ve Arapça ağırlıklı ise o yazının yazımı daha zordur ve ücret biraz daha yukarı çıkar.

Grafik, denklem ve buna benzer uğraştırıcı işlerin ücretlendirilmesi farklıdır. Bu farklı durumlar, fiyatlandırmayı da farklı hale getirmiştir. Bütün bu şartlarla tez yazdırma işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca tez hazırlama hizmeti ile de, tez hazırlama işiniz çok daha kolay bir hale gelmektedir. Bütün sınav stresi arasında birilerine tez yazdırmak istiyorum dediğinizde, firmamızla irtibat kurmanız yeterlidir.

Finallerin veya sınavların ortasında tez ile uğraşmak istemiyorsanız ve etkili bir puan almak istiyorsanız, firmamızla irtibat kurmanız yeterlidir. Yapacağınız tek şey, konuyu tam olarak bildirmenizdir. Etraflıca konu hakkında bilgilendirmeniz, tez hazırlama konusunda kolaylık sağlayacaktır. Tez yazımı işleminde ise, tez yazımı için ek işlemlerin veya kişiye özel isteklerin bildirilmesi gerekir. Başlıklar, dipnotlar, üst bilgi, grafikler ve bunlara benzer birçok ayrıntı, belirtilmelidir.

 

HAKKIMIZDA

Geniş kadromuz, yılların verdiği tecrübemizle, teslim sürecinden sonra dahi 7/24 yanınızdayız. İletişim için (0505) 754-0507 numaradan arayabilir, İleştişim formu doldurabilir yahut direkt olarak mail atarak bize ulaşabilirsiniz

İletişim Bilgileri

  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • (0505) 754-0507
  • /